Головна » 2017 » Березень » 21 » Зібрання громади сіл Хотянівки та Осещини
19:03
Зібрання громади сіл Хотянівки та Осещини

17 березня 2017 року у приміщенні Хотянівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів відбулись збори громади сіл Хотянівки та Осещини.
На порядку денному зборів стояло найактуальніше питання – аварійний стан окремих будівель школи та потреба у будівництві нового навчально-виховного комплексу «Дитячий садок – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів».
На зборах зібрались не лише батьки учнів, а й небайдужа до проблем освіти громада обох сіл. Також був присутній депутат Вишгородської районної ради Стеценко О.А., депутати Хотянівської сільської ради Дудка П.А ., Парамонова І.В., члени виконкому Хотянівської сільської ради.
Громада обрала голову і секретаря зборів. Голова зборів Шкляр В.В. надав слово директору школи Яковенко Т.Я., яка доповіла присутнім про стан будівель школи, а також виступила з детальним обґрунтуванням у потребі будівництва нового навчального закладу.
Після виступу директора школи було бурхливе обговорення. Громадою одноголосно було ухвалено рішення: написати листа, зібрати під ним підписи, звернутися до Громадської ради Вишгородського району та представників районної влади з проханням розпочати будівництво нового навчально-виховного комплексу, висвітлити інформацію про збори громади в районній пресі, делегувати повноваження депутату Вишгородської районної ради Стеценку О.А. виступити з ініціативою будівництва НВК «Дитячий садок – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» на наступній сесії Вишгородської районної ради та висловити пропозицію щодо виступу на сесії директора школи Яковенко Т.Я. з обґрунтуванням необхідності будівництва нового навчального закладу на території Хотянівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.
До Вашої уваги презентуємо лист-звернення громади , під яким уже підписалися 435 жителів сіл Хотянівки та Осещини .

Голові Вишгородської районної ради
Кириченку Р. М.
в.о. голови Вишгородської
районної держадміністрації
Савенку В. В.
голові Хотянівської сільської ради
Грищенку В.П.

Лист – звернення
Ми, батьки учнів Хотянівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
та громада сіл Хотянівки та Осещини, звертаємось до Вас з болючим питанням, яке можна було б давно вирішити і забути. У думках і на вустах воно звучало постійно, а от до конкретних дій не доходило. Зараз це питання стало надзвичайно актуальним і ми не збираємося відступати. Це питання стосується будівництва на території школи нового навчально-виховного комплексу «Дитячий садок – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів».
До яких пір наші діти будуть навчатися в таких умовах? У старих будівлях школи навчались наші батьки, ми, наші діти і сьогодні доведеться відправляти туди ж і внуків. Це вкрай небезпечно і неестетично, особливо коли Хотянівка – перспективне село, розташоване в 15-ти кілометрах від столиці України. А мальовничу Десну знають не лише в нашій країні, а й далеко поза її межами. Сюди приїжджають на відпочинок багато видатних людей і часом дивуються: « Невже у Хотянівці така школа? Невже у ХХІ столітті ще й досі «служать» освіті «куркульські» хати?»
Ми хочемо для своїх дітей і внуків нову сучасну школу, а про дитячий садок мріємо десятиліттями.
Отже, просимо Вас якнайшвидше розпочати будівництво нового навчального закладу, який буде надавати сучасну якісну освіту місцевим дітям, а також розвантажить навчальні заклади м. Вишгорода
(відстань між населеними пунктами 7 кілометрів, можливий підвіз)

Лист-звернення засвідчуємо своїми підписами.

       

Переглядів: 627 | Додав: zoshot | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar