Головна » 2017 » Лютий » 15 » Всеукраїнська акція “Годівничка”
14:48
Всеукраїнська акція “Годівничка”

Птахи! Їх можна побачити і почути скрізь: у парках, скверах, садах, лісах, на полях, біля водойм, у містах і селах або просто на вулиці.

Птахи — це пісня і політ. Це голоси наших лісів, полів. Гір та пустель. Їхні пісні звучать на Землі цілий рік. Їхні голоси ми чуємо вдень і вночі.

Птахи — частина природи, без них її краса була б неповною.

Птахи — вірні наші помічники, захисники лісів, полів, садів.

Тому птахів треба охороняти й берегти. Про них треба піклуватися і допомагати у скрутні хвилини.

Зима – найскладніший період у житті птахів. Не так холод, як голод дуже дошкуляє тим, що залишилися зимувати. Тож саме вони потребують найбільшої допомоги. Справжнім подарунком для пернатих стали наші годівнички. Адже підгодовування сприяє збереженню чисельності видів. Сильні снігопади та ожеледиця цієї зими залишила птахів без корму. Тому основним джерелом харчування для птахів лишаються годівнички біля домівок та школи.

Вже котрий рік учні нашої школи беруть активну участь у Всеукраїнській акції “Годівничка”, мета якої привернути увагу учнівської молоді до життя зимуючих пернатих і необхідності їх підгодівлі у складний для них час. Цього року до акції долучились учні 2 і 3 класів. Учні разом зі своїми батьками потурбувалися про затишні годівнички для птахів.

 

Переглядів: 214 | Додав: zoshot | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar