Головна » 2017 » Жовтень » 13 » Урочиста лінійка присвячена Дню захисника Вітчизни та Дню козацтва
00:25
Урочиста лінійка присвячена Дню захисника Вітчизни та Дню козацтва

13 жовтня в Хотянівскій ЗОШ І-ІІ ступеня проведено урочисту лінійку, яка присвячена Дню захисника Вітчизни, 75 річниці утворення Української Повстанської армії та Дню козацтва.

Свято День захисника України встановлено указом Президента України Петром Порошенко 14 жовтня 2014р. з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприйняття дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості.

Крім того, саме 14 жовтня традиційно відзначається як день створення Української повстанської армії - військово-політичної формації українського визвольного руху. УПА боролася за Українську Самостійну соборну Державу і за те, щоб кожна нація жила вільним життям у своїй власній, самостійній державі.

Ще в цей день офіційно відзначається свято День Українського козацтва.

 Вже традиційно в школі відбувається посвята козачат. Збирається Велика Козацька Рада на чолі з кошовим отаманом і курінними отаманами, які проводять випробування козачат. Маленькі козачата і на питання відповідали, про життя козаків розповідали, і козацьку пісню співали. А як пройшли випробування, урочисто принесли клятву вивчати історію і традиції українського народу, готувати себе до того, щоб чесно і віддано служити нашій країні для її незалежності і процвітання.

      

Переглядів: 85 | Додав: zoshot | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar