Головна » 2018 » Березень » 24 » ТИЖДЕНЬ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ
13:10
ТИЖДЕНЬ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

ТИЖДЕНЬ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ
Весело , цікаво та пізнавально для молодших школярів пройшов Тиждень початкової школи з 19 по 23 березня 2018 року. 
Незнайко, який прийшов на шкільну лінійку, пообіцяв старанно вчитися. Ткачук А.П. зачитала план проведення Тижня Початкової Школи і разом з усіма учнями з прорахунку 5,4,3,2,1 СТАРТ розпочали...
Кожен день мав певне спрямування:
• Понеділок- День Дружби.Протягом дня учні дарували компліменти один одному. В кінці дня учні розповідали Мирилки.
• Вівторок- День Ерудитів. Було проведено квест "Розумник і Розумниця". Школярі розділились на дві команди з дівчаток і хлопчиків, де їм ставилися питання на кмітливість, увагу та уяву. Перемогла дружба. Ткачук А.П. провела відкритий урок з учнями 1 класу. В гості до них завітала весела Черепаха і принесла чарівні зірочки. За вірно виконанні завдання першачки отримували зірки. В кінці уроку утворилося слово країни, якою вони мандрували.
• Середа- День Здоров'я. Між дітьми проходили змагання на спритність і логіку, де вони виконували різні завдання: бігали, стрибали і відповідали на цікаві запитання. Байдак І.В. показала відкритий урок у 3 класі, де були застосовані індивідуальні підходи до розвитку навички читання. Наприклад: Ромашка Блума.
• Четвер- День України. Учні, разом з вчителями підтримали флешмоб "Одягни вишиванку" та підготували концертну програму "Ми маленькі українці". Відкритий урок демонструвала Крупельницька О.О., де використала прийоми для розвитку критичного мислення. Особливо цікавою стала гра "Одягни капелюшок".
• П'ятниця- День Талантів. "Зірковий Олімп" де школярі змогли проявити свій талант і підготували номери з якими виступали. Відкритий урок-подорож показала Яремич О.О. Мандрували континентами, учні показували і розказували де знаходяться материки та їхній тваринний і рослинний світ.
Урочисте закриття Тижня Початкової Школи відбулося на лінійці, підведенням підсумків та нагородженням подарунками. Жоден учень не залишився без нагороди за свою активність та старанність.
Вчителі початкових класів ще раз довели що вони справжні фахівці своєї справи, а учні нашої школи найрозумніші й найталановитіші.

                 

Переглядів: 46 | Додав: zoshot | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar