Головна » 2017 » Лютий » 17 » Тиждень початкової школи
22:53
Тиждень початкової школи

З 13 по 17 лютого у Хотянівській ЗОШ І-ІІ ступенів проходив тиждень початкової школи.
Вчителі початкових класів Альона Петрівна, Ірина Вікторівна, Ольга Валентинівна та Оксана Олександрівна наповнили цей тиждень різними несподіванками. До кожного дня тижня був підібраний певний колір веселки. Символом понеділка став жовтий колір день був присвячений рідній мові. Проведено мовознавчу вікторину, відкрито фотовиставку «Я подорожую Україною», виставку малюнків «Мальовнича Україна», виставку учнівських зошитів з рідної мови.
Вівторок був позначений червоним днем, який пройшов під девізом «Математика – королева наук», а середа – синім днем, присвяченим Україні. У цей день відбувся концерт «З Україною в серці». Зелений колір символізував четвер, який був Днем Талантів. Діти демонстрували поробки, виготовлені власними руками і свої здібності до співу, танців та декламування. Було багато відкриттів, несподіваних навіть для однокласників.
Фіолетова п’ятниця завершила тиждень літературною вікториною «У гості казка завітала». Відбулося підведення підсумків тижня і вручення призів. Було дуже весело! Тиждень сподобався і дітям, і вчителям, він відкрив нові таланти наших учнів.

         

Переглядів: 186 | Додав: zoshot | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar