Головна » 2018 » Березень » 19 » ТИЖДЕНЬ МАТЕМАТИКИ ТА ФІЗИКИ
12:58
ТИЖДЕНЬ МАТЕМАТИКИ ТА ФІЗИКИ

Предмет математики 
настільки серйозний,
що не треба нехтувати 
можливістю зробити його цікавим.
Блез Паскаль
Кожний учитель прагне зацікавити учнів предметом, який він викладає, бо це є запорукою успішного навчання. Таке завдання поставила перед собою і вчитель математики та фізики Петрова Алла Володимирівна провівши з 12 по 16 березня у Хотянівській ЗОШ І-ІІ ступенів насичений, цікавий, яскравий, пізнавальний предметний тиждень.
На початку тижня учні старших класів прикрасили школу висловами видатних людей про фізику та математику, цікавими фактами з життя математиків, портретами.
Протягом тижня було проведено ряд цікавих заходів. 
Учнів початкових класів ознайомили із законами фізики під час заходу "Фізика в дітячих іграшках", у конкурсі на кращий малюнок "Цариця математики" взяли участь усі класи. Учні 9 класу захистили свої проекти з тем: "Звуки серед нас", "Світло в природі", "Чарівна краплинка води". 14 березня відмітили день числа Пі, дізналися про його історію виникнення, та день народження Альберта Енштейна. Цікавий захід провели учні 8 класу Гузь Богдан і Махоніна Радіслава на тему "Математика і фізика у казках". 15 березня 45 учнів школи прийняли участь у міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру". 
16 березня учні підготували театралізовану мініатюра про життя видатного вченого фізика, математика, інженера античності Архімеда.
За підсумками тижня найкращі фізики та математики отримали нагороди.

            

Переглядів: 54 | Додав: zoshot | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar