Головна » 2017 » Травень » 13 » ТИЖДЕНЬ ІСТОРІЇ
11:25
ТИЖДЕНЬ ІСТОРІЇ

Школа – це простір життя дітей. У школі учень не готується до життя, а повноцінно живе, і тому вся навчальна діяльність будується так, щоб сприяти становленню особистості як творця і проектувальника власного життя.
З 9 по 13 травня у школі проходив тиждень історії.
Девіз тижня: "Хто не знає свого минулого,
той не вартий майбутнього.
Хто не відає про славу своїх предків,
той сам не вартий пошани."
Проведення предметного тижня є ефективним засобом підвищення пізнавального інтересу до вивчення історії, виховання почуття патріотизму, любові до Батьківщини, шанобливого ставлення до минулого українського народу, стимулювання творчої активності учнів. Пізнання історії відбувається в інших формах, не схожих на звичайне навчання: тут і фантазія дітей, і театралізовані дійства, і самостійний пошук відповіді, і новий погляд на відомі вже явища та факти, а також збагачення й розширення знань.
Розпочався тиждень з мітинга «Ніхто не забутий, ніщо не забуте», учні 4 і 9 класів згадали тих, хто не повернувся з війни. 10 травня до школи завітала богиня історії Кліо і провела учнів "Сторінками історії", бібліотекар підготував виставку історичної літератури, у четвер учні 8 класу перегорнули сторінки усного історичного журналу "Видатні гетьмани України", історична лотерея "Жінки в історії" викликала велику зацікавленість, п"ятниця розпочалася з відкритого уроку в 9 класі на тему «Науково-практична конференція «Досягнення ХІХ століття», де кожен учень відчув себе науковцем, ну і на завершення виставка малюнків "Історія очима дітей". Важко переоцінити роль історичних знань для життя людини, адже саме досвід минулого сприяє формуванню свідомої особистості, яка здатна орієнтуватися в сучасних політичних та соціокультурних процесах.

        

Переглядів: 115 | Додав: zoshot | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar