Головна » 2019 » Листопад » 16 » Тиждень безпеки дорожнього руху
12:12
Тиждень безпеки дорожнього руху

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 11 листопада по 15 листопада 2019 р. у Хотянівській ЗОШ І-ІІ ступенів був проведен Тиждень безпеки дорожнього руху.

Протягом тижня учні школи мали можливість більше дізнатися про правила дорожнього руху: облаштування дороги, дію світлофора, дорожні знаки.

Велика увага приділялась вивченню правил дорожнього руху з учнями початкових класів, адже саме вони найменше знають про безпечне поводження на дорозі. Під час проведення виховних бесід , читання художніх творів, розглядання ілюстрацій, створення ігрових ситуацій дітям початкової школи надавалась можливість запам’ятати та вивчити правила безпеки дорожнього руху.

Учні переглянули відеофільми та мультфільми про правила дорожнього руху «Дітям про правила дорожнього руху», «Азбука дорожньої безпеки» (для учнів 1-4 кл.).

Для учнів 5-9 класів педагогом-організатором Зінюк В.О. був проведений цікавий захід «Правила дорожнього руху знай – життя зберігай».

Метою даного заходу було повторення та закріплення знань учнів про правила дорожнього руху, безпечної поведінки на вулиці, навчання дітей використовувати набуті знання в реальних умовах, вміння знаходити правильне рішення в нестандартних ситуаціях, формування у школярів потреби в дотриманні правил безпечної поведінки, виховання почуття відповідальності за власне життя та життя інших людей.

15 листопада у кожному класі пройшов єдиний національний урок «Безпечна країна», під час якого учні перевірили та узагальнили свої знання і навички по збереженню життя та здоров’я під час перебування на дорозі.

    

Переглядів: 21 | Додав: zoshot | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar