Головна » 2018 » Квітень » 4 » РАЙОННА КОНФЕРЕНЦІЯ " Я МАЮ ПРАВА"
19:44
РАЙОННА КОНФЕРЕНЦІЯ " Я МАЮ ПРАВА"

4 квітня 2018 року, в рамках реалізації у Київській області правопросвітницького проекту «Я маю право» до Вишгородської районної ради завітали учні району, серед яких і учні 9 класу Хотянівської ЗОШ І-ІІ ступенів.
У ході конференції учням провели екскурсію під назвою «Коридорами влади». Школярі відвідали робочі кабінети голови Вишгородської РДА Вячеслава Савенка, заступника голови районної ради Марини Ганіцької, першого заступника голови адміністрації Олександра Устименка, заступника голови адміністрації Марини Мельник, керівника апарату адміністрації Вікторії Потапенко,структурні підрозділи адміністрації та районні засоби масової інформації і ознайомились з їх роботою.
Після ознайомлення з роботою керівників влади у великому залі адмінбудівлі розпочала свою роботу конференція, на якій виступили заступник голови адміністрації Марина Мельник, начальник служби у справах дітей та сім’ї Ольга Мельник, начальник відділу освіти адміністрації Тетяна Фороща, старший інспектор ювенальної превенції сектору превенції Вишгородського відділу поліції Наталія Волуйко та учні навчальних закладів. Під час конференції говорили про засади державної політики щодо реалізації прав дітей в районі, забезпечення соціально-правового захисту дітей та реалізацію прав дітей на освіту.

    

Переглядів: 43 | Додав: zoshot | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar