Головна » 2018 » Вересень » 10 » КОЛОСОК - 2018
16:22
КОЛОСОК - 2018

"КОЛОСОК - 2018"
10 вересня 2018 року відбулося нагородження учасників Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «КОЛОСОК весняний - 2018». 43 учня прийняли участь, серед них 12 отримали сертифікати «Золотий колосок», володарями «Срібного колоска» стали 26 учасників, 5 дітей отримали сертифікати «Колосок».
Мета конкурсу: популяризація природничих знань в Україні, залучення до читання, роботи з інформацією, активізація пізнавальної діяльності, розвиток дослідницьких здібностей, винахідництва. Гасло конкурсу: «Вчасно посіяне – рясно вродить!»
Завдяки участі в цьому конкурсі ми отримуємо на школу безкоштовно примірник науково-популярної тематичної природничої газети для розумників та розумниць «Колосочок». Це повноколірне, щотижневе видання, розраховане на учнів початкових класів. Газета розповідає про явища природи, рослини, тварин, Землю та космос, мандрівки по Україні та світі. Містить дослідницькі та творчі завдання, досліди, презентує дитячу творчість та найцікавіші природничі проекти учнів початкових класів. Також школа щомісяця безкоштовно отримуватиме примірник Всеукраїнського науково-популярного природничого журналу для дітей «Колосок».
Нагадуємо, що «КОЛОСОК осінній-2018» відбудеться 29 листопада. Тематика осіннього конкурсу – «Життя лісу», «Рух», «Чудесна сімка і Ко».
Запитання та матеріали для підготовки можно знайти на сайті http://kolosok.org.ua/zapytannya-ta-materialy-dlya-pidhoto…/

Переглядів: 10 | Додав: zoshot | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar