Головна » 2017 » Лютий » 10 » Допомогти може кожен
16:20
Допомогти може кожен

Новорічні свята- це завжди радість та сміх. Для дітлахів- пора чудес та щастя, неймовірні  зустрічі зі Святим Миколаєм , Дідом Морозом та Снігуронькою, це прикрашена ялинка, багато подарунків, щастя у домі. Але є діти, які не просто очікують свята, а ще і борються, щодня борються за своє життя. Це онкохворі діти.

Ці діти та їх родини потребують допомоги, нашої з  вами допомоги. Бо в них довгий та тяжкий шлях до одужання, бо лікування потребує  великих  коштів.
Як же їм допомогти? Що можливо зробити?

У Хотянівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів вирішили провести благодійний  ярмарок на допомогу  хоча б одній дитині. Педагог-організатор Кирилюк Олена Миколаївна  відкрила  майстерню Святого Миколая. Учні з 1-го по 9-й клас у вільну хвилинку між уроками  малювали, шили, вирізали та клеїли різноманітні поробки.   Навіть вдома багато учнів не зупинялися, продовжували виробляти з родиною новорічні прикраси на ярмарок.
16 грудня на благодійному  ярмарку зібралося багато людей: учні зі своїми виробами та смачною випічкою, батьки, вчителі,  мешканці  села Хотянівки. У приміщенні  школи  було галасливо, на обличчях посмішки, бо до кожної родини скоро завітає свято, а ще кожен  знав і розумів, що зібрані гроші підуть на добру справу, і хоч трохи  допоможуть хворій дитині.

Кошти вирішили передати мамі  маленького 4-х річного  Єгора Дондукова, який мешкає  у місті Вишгороді. На той час Єгор лежав у лікарні і проходив 3-й курс  хіміотерапії . Малюк  майже  рік бореться  з важкою хворобою -  гострим  лімфобласним  лейкозом.

Зустрітися з Єгором та  його мамою  змогли тільки після новорічних свят. Учні  8  класу, директор  школи  Яковенко  Тетяна  Яківна, вчителі  Кирилюк  Олена  Миколаївна  та  Ткачук  Альона  Петрівна  передали  мамі  Юлії кошти, зібрані  з ярмарку (3700 грн.), а маленького Єгора порадували подарунками.

У малюка  ще  довгий нелегкий  шлях до одужання, але ми віримо, що і в нього, і в його родині     все буде добре.   

Допомогти може кожен :
Карта Приват банка 4149 4978 7111 3595 
Лозбина Т.М.тел. 066 710 51 30

           

Переглядів: 182 | Додав: zoshot | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar