Головна » 2018 » Січень » 22 » ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ
21:41
ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

22 січня - ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!!!
День Соборності - це нагадування про те, що сила нашого народу - в єдності українських земель.
Для формування національної свідомості учнів, виховання почуття патріотизму до Дня Соборності України ми провели ряд заходів, а саме: виховні години "Соборність в душах, єдність у серцях", виставку літератури "Славетний день в історії України", виставку малюнків "Україна - єдина країна!" та загальношкільне свято "Діти єднають Україну".
Соборна Україна нині незалежна,
як квітка синьо-жовта розцвіла,
і не згубилася людська любов безмежна
до України-неньки і її буття,
що упродовж віків нам мрію дарувала
й наснагу іти до вільного життя.
Ведучі - учні 8 і 9 класу - нагадали деталі проголошення Акту возз"єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки у 1919 році, підкреслили важливість святкування Дня Соборності, згадали героїв, які виборювали незалежність нашої держави в різні історичні періоди.
Учні 1 і 2 класу розповіли про те, що народитись українцем - це велика честь і слава, і як важливо, щоб кожен знав про минуле України.
У виконанні учнів 3 класу прозвучала пісня "Барви рідного краю". Дівчата 3,5,7,8 класів запалили свято українським танцем.
А наприкінці заходу уся шкільна родина міцно взялась за руки та утворила ланцюг єднання. Школою пролунало вітання : "Слава Україні! Героям Слава!"

             

Переглядів: 77 | Додав: zoshot | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar