Персональный сайтХотянівська загальноосв - Звіт директора школи

17 березня 2017 року у приміщенні Хотянівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів відбулись збори громади сіл Хотянівки та Осещини.
На порядку денному зборів стояло найактуальніше питання – аварійний стан окремих будівель школи та потреба у будівництві нового навчально-виховного комплексу «Дитячий садок – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів».
На зборах зібрались не лише батьки учнів, а й небайдужа до проблем освіти громада обох сіл. Також був присутній депутат Вишгородської районної ради Стеценко О.А., депутати Хотянівської сільської ради Дудка П.А ., Парамонова І.В., члени виконкому Хотянівської сільської ради.
Громада обрала голову і секретаря зборів. Голова зборів Шкляр В.В. надав слово директору школи Яковенко Т.Я., яка доповіла присутнім про стан будівель школи, а також виступила з детальним обґрунтуванням у потребі будівництва нового навчального закладу.
Після виступу директора школи було бурхливе обговорення. Громадою одноголосно було ухвалено рішення: написати листа, зібрати під ним підписи, звернутися до Громадської ради Вишгородського району та представників районної влади з проханням розпочати будівництво нового навчально-виховного комплексу, висвітлити інформацію про збори громади в районній пресі, делегувати повноваження депутату Вишгородської районної ради Стеценку О.А. виступити з ініціативою будівництва НВК «Дитячий садок – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» на наступній сесії Вишгородської районної ради та висловити пропозицію щодо виступу на сесії директора школи Яковенко Т.Я. з обґрунтуванням необхідності будівництва нового навчального закладу на території Хотянівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.