Персональный сайтХотянівська загальноосв - Наші традиції

Наші традиції. Нація жива до тих пір, доки живуть її традиції. Так і школа. Вона буде жити тоді,коли в її стінах будуть жити хороші традиції. У школі проходить багато заходів та свят і склалося чимало гарних і стійких традицій. Познайомтесь з ними.

Свято першого дзвоника Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання для винуватців свята – першокласників. Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято учнів, учителів, батьків, свято, яке об’єднує всі покоління.

День вчителя Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учні. Вчителі наші – люди прекрасні. А наша школа – ніби весна. Живе тут і пісня, легенда і казка Кращої школи у світі нема!

14 жовтня Козацькому роду нема переводу. Вже традиційно в школі відбувається Посвята в козачата. Збирається Велика Козацька Рада на чолі з кошовим і курінними отаманами, які проводять випробування козачат.

Свято української мови 9 листопада вшановуємо нашу рідну мову. Свято сприяє розширенню і поглибленню знань дітей про мову, показує її багатство, мелодійність, красу, розвиває виразне мовлення, уяву, мислення, образну пам'ять, збагачує словниковий запас. Виховує любов до рідної мови, рідної землі, художнього слова, пісні, повагу до батьків. О! Мово рідна, щира і багата – Потрібна, як повітря і вода! Як хліб і сіль, як росяне світання. В тобі живуть такі п’янкі слова! Любов і добрість, трепетне кохання. Ти вічна, мово, щира і жива!

Свято української пісні Завжди у селах наших так було – Після закінчення, та і під час роботи Піснями наповнялося село, Бо пісня проганяє всі турботи. Мета заходу розвивати творчі здібності дітей, залучати їх до успадкування українського фольклору, виховувати любов до національної спадщини і бажання відроджувати, оберігати її. Свято збирає учнів, батьків, щоб віддати шану українській пісні. Бо саме вона вічна, як і душа нашого народу!

Предметні тижні у школі — одна з найцікавіших форм організації навчально-виховного процесу, можливість і для вчителя, і для учня проявити свої багатогранні здібності. Стійкий інтерес до навчального предмета є запорукою успішного засвоєння програмового матеріалу. Тож учителі забезпечують сприятливі умови для формування учня, зацікавленого і вмотивованого до успішного навчання. Щоб посилити інтерес учнів до навчальних предметів, поглибити прагнення до пізнання і саморозвитку, у школах систематично проводять предметні тижні. Тиждень Рідної мови Шевченківський тиждень Тиждень права Тиждень історії Тиждень початкової школи Тиждень математики і фізики Тиждень англійської мови

Свято "Прощавай, букварику! Перший рік навчання першокласників завершується яскравим, веселим святом, на яке приходять улюблені казкові гості. Виставки дитячих творчих робіт У школі працюють гуртки, які постійно проводять виставки дитячих творчих робіт.

Цікаві екскурсії Кожен рік до дня визволення Києва учні відвідують музей-діораму Битва за Київ. Під Новий рік учні відвідують Вишгородський районний Центр художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», де отримують масу задоволення від новорічної вистави.