Персональный сайтХотянівська загальноосв - Бібліотека

«Людина, для якої книжка вже у дитинстві стала такою необхідною, як скрипка для музиканта, як пензель для художника, ніколи не відчуває себе обділеною, збіднілою і спустошеною».

В. Сухомлинський

 

Наш час - це час великих досягнень в області інформатики. З'явилися ноутбуки, комп'ютери. Люди живуть в ногу з часом, користуються швидкісним Інтернетом, читають аудіокниги. А паперові книжки потихеньку відходять в історію і бібліотеки стають предметом  минулого століття.

Але приходячи у бібліотеку, на Вас дивляться з великих стелажів тисячі книг з пожовклими сторінками. І коли Ви берете книгу у руки, Ви доторкаєтесь не до папірця, а до історії. Адже книга за своє існування бачила безліч різних облич: дорослих і дитячих, чоловічих і жіночих. У кожного з них своє життя, своя історія. Кожна сторінка взяла частинку цих людей.

Книги зберігають у собі таємницю минулого. Кожна книга має свою цінність, запах, колір. До книги можна доторкнутися, проникнути в кожне слово, в кожну фразу, написану автором. Читаючи книги, ми вчимося дивитися на життя по іншому. Потрібно берегти і цінувати книги, вони дають нам знання.

«Читайте! І нехай у вашому житті не буде жодного дня, коли б ви не прочитали хоча б сторінки з нової книги»

К. Паустовський